Andersenada kl. 4 i 5

5 kwietnia 2108r. w ramach  obchodów Święta Patrona szkoły, odbyły się zawody klas czwartych i piątych pod nazwą Andersenada, czyli Andersen na sportowo. W atmosferze wspaniałej zabawy, ale i zdrowej rywalizacji uczestnicy zmagali się z konkurencjami nawiązującymi do baśni Andersena. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczniowie klas IV i V obdarowani zostali  słodyczami. Wśród klas IV zwycięzcą została klasa IV e, natomiast V a okazała się najlepszą w rywalizacji klas piątych.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy!

B. Ryters