XVI REGIONALNY KONKURS MATEMATYCZNY „MAŁY MISTRZ MATEMATYKI”

22 marca 2018 r. w PSP nr 2 w Radomiu odbył się półfinał XVI Regionalnego Konkursu Matematycznego „Mały Mistrz Matematyki” dla klas III. Konkurs został zorganizowany wraz z PSP 25 pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia i RODONU. W rozgrywkach matematycznych wzięło 64 uczniów z Radomia i okolic. Celem tego konkursu jest  popularyzacja matematyki wśród uczniów, rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych, kształtowanie umiejętności logicznego myślenia oraz motywowanie uczniów do osiągania sukcesów. Najlepsi uczniowie spotkają się w finale, który odbędzie się 10 maja w PSP nr 25.

Życzymy powodzenia!

M. Piechurska, D. Banaszek, E. Bińkowska