SMACZNIE, ZDROWO I KOLOROWO W KLASIE I A

19 marca pierwszaki z klasy I A samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę oraz szaszłyki owocowe przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Dzieci przygotowały się do tego solidnie. Każde przyniosło z domu potrzebne akcesoria i różne owoce. Przyrządzanie owocowych smakołyków dało dzieciom wiele satysfakcji, jednocześnie uświadamiając, jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Po skończonej pracy, dzieci kosztowały samodzielnie wykonanych sałatek i szaszłyków, które oczywiście smakowały przepysznie!

Mariola Piechurska