Konkurs recytatorski kl.0-3

Dnia  28. II. 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 0 – III. Uczniowie zaprezentowali wiersze polskich autorów. Jury obradowało w składzie : pani A. Kaczmarczyk, pani A.Wątorska, pani S.Sowa oraz pan R. Skórnicki – po raz pierwszy juror rodzic wyłoniony z publiczności. Przed występem przewodnicząca jury przeprowadziła rozgrzewkę językową, która pomogła zwalczyć tremę i wprowadziła dzieci w dobry nastrój. Następnie każdy uczestnik wybierał i przekuwał kolorowy balon, w środku którego znajdowała się karteczka z imieniem i nazwiskiem recytatora. Była to kolejna atrakcja konkursu, która wzbudziła wiele emocji. Wiersze były o różnej tematyce i ciekawie zaprezentowane. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników.

Po wysłuchaniu wszystkich wierszy jury wybrało następujące osoby, które będą reprezentować naszą szkołę w dalszych eliminacjach w Domu Kultury Borki podczas  XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego oraz XLI Konkursu Recytatorskiego ,, Warszawska Syrenka”

- Adrianna Czubak – kl.0a  - wiersz A. Kacy pt:,,Laleczka’’.

- Wiktoria Tomczak – kl.III d –  wiersz D. Wawiłow pt:,, Daktyle’’

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy:  A. Dolega, M. Piechurska