Warsztaty świąteczne

W piątek 22 grudnia w klasie I b  odbyło się świąteczne spotkanie rodziców z uczniami połączone z warsztatami artystycznymi. Na początku dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój prezentując krótki występ artystyczny ”Wizyta św. Mikołaja”. Rodzice aktywnie uczestniczyli w naszym spotkaniu: śpiewali wspólnie z dziećmi kolędy, odpowiadali na pytania związane ze świętami.. Następnie rodzice wspólnie ze swoimi dziećmi wykonywali bombki, przyozdabiali je, kleili,  a następnie dekorowali nimi choinkę w naszej sali. Rodzice za wspólną pracę  obdarowali swoje dzieci upominkami. Mam nadzieję, że ta cudowna uroczystość na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich rodziców.

Celami przyświecającymi temu spotkaniu były: wzmacnianie więzi uczuciowej z rodzicami poprzez uczestnictwo w spotkaniu wprowadzające w nastrój świąt Bożego Narodzenia, budzenie aktywności dzieci i rodziców oraz integracja grupy podczas wspólnych zajęć artystycznych.

Organizator: D. Banaszek