Świąteczne przedstawienie

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dorośli, ale również  dzieci. Przedstawienie pt. „Wizyta św. Mikołaja” w wykonaniu   uczniów  klas I b i V c wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed kolegami szkolnymi, następnie przed  swoimi rodzicami. Salę ozdabiały:  sanie dla Mikołaja, świąteczna choina i  ośnieżony las.. Gra małych aktorów  była  pełna otwartości, szczerości, prostoty i ciepła.

Organizatorzy : D. Banaszek, R. Janikowska