Najdłuższy łańcuch choinkowy

Panował kiedyś piękny, jednoczący ludzi zwyczaj wspólnego wykonywania ozdób choinkowych oraz przystrajania świątecznych choinek własnoręcznie wykonanymi zabawkami. Dlatego uczniowie z klas I A i I B postanowili razem wykonać jak najdłuższy łańcuch choinkowy z kolorowego papieru, aby udekorować  swoją choinkę i salę lekcyjną. Celem tego spotkanie było również integrowanie zespołów klasowych poprzez wspólną zabawę  i pracę oraz przybliżenie tradycji bożonarodzeniowych jakie są kultywowane w domach rodzinnych. Wszystkie dzieci z ogromnym zapałem wykonywały swoje zadania. Na koniec udekorowały choinkę i sale. To był miło i pracowicie spędzony czas.

Mariola Piechurska, Dorota Banaszek