Majsterkowanie w Castoramie

13 grudnia dzieci z grupy "0" świetnie się bawiły na warsztatach w Castoramie. Sprawdziły swoje zdolności manualne (zręczność, spryt i siłę) podczas zbijania desek gwoździami, aby uzyskać kształt robota. Okazało się, że kreatywności i wyobraźni naszym majsterkowiczom nie brakuje. Dowodem na to było ozdabianie robotów różnego rodzaju materiałami (tapety, flamastry, sznurek, folia, naklejki). Okazy były wyjątkowe, dzieci nie chciały zostawić ich na wystawie i zabrały na pamiątkę do domu. Frajdy było co niemiara.

D. Krupińska