Search

Złoty medal!

W dniach 20.11- 08.12.2017 roku, w naszej szkole w ramach  XIV  Radomskiej Olimpiady Młodzieży odbywały się Mistrzostwa Radomia w Piłce Nożnej Halowej Chłopców. Gościliśmy 25 szkół. Organizatorami z ramienia Szkolnego Związku Sportowego byli nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły: Aneta Wątorska, Barbara Ryters, Kamil Pietralski i Tomasz Szymczak. Przez trzy tygodnie odbywała się pasjonująca walka o medale! Mecze obfitowały w wiele wspaniałych akcji, a przede wszystkim przebiegały w przyjaznej atmosferze fair- play. Nasza szkoła jako gospodarz okazała się niedościgniona i po emocjonującej grze w finale zdobyła złoty medal! Nasza mistrzowska drużyna wystąpiła w składzie: Hubert Kalbarczyk, Dawid Rokiciński, Alan Jakubowski, Filip Drabik, Kacper Pietrzyk, Bartosz Miłosz, Mikołaj Boczek, Patryk Gocel, Antoni Łyżwiński, Wiktor Rokiciński, trener Tomasz Szymczak.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali w odniesieniu sukcesu!

Tomasz Szymczak

Additional information