Search

Spotkanie autorkie z Izabellą Mosańską

Dnia 04.12.2017r. w naszej szkole  odbyło się spotkanie autorskie z panią Izabellą Mosańską- znaną animatorką kultury, laureatką Radomskiej Nagrody Kulturalnej.      Pani Izabella Mosańska to wielka miłośniczka teatru, od wielu lat pisze autorskie scenariusze, prowadzi grupy teatralne, wystawia z nimi wiele sztuk dla szerszej publiczności. Pani Mosańska opowiadała ciekawostki ze swojej książki „Zasłużeni dla Radomia i okolic patroni radomskich ulic”.  Uczniowie z zainteresowaniem słuchali  o tym, w jaki sposób doszło do powstania tej książki,  poznali krótkie historie o osobach, które związane z  naszym miastem, stali się  w nim patronami ulic. Pani Izabela opowiedziała uczniom  jak wygląda procedura nadawania nazw ulic. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu „JESTEM STĄD”.

Renata Kowal, Joanna Moroz

Additional information