Dzień Pluszowego Misia

27 listopada świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Pierwszaki z naszej szkoły, dzieci z Przedszkola nr 19 wysłuchały historii Pluszowego Misia, wymieniały i opisywały misie, które znają. Następnie Adam z kl. VI przeczytał fragment „Kubusia Puchatka” A. Milne. Po wysłuchaniu dzieci odpowiadały na zagadki. W dalszej części spotkania uczniowie z klas starszych Natalia, Nadia, Julia, Adam i Natalia nauczyły dzieci pląsu „Misie dwa”. Na zakończenie wszyscy dostali słodkie co nieco, przedszkolaki – misie – naklejki. W tym dniu każdy, kto wypożyczył książkę dostał słodką niespodziankę. Uczniowie klasy IV namalowali misie, które trafiły na szkolną wystawę. W gablotach jest prezentacja książek, których bohaterami są misie.

R. Kowal, J. Moroz