Jesienny Turniej „Piłkarzyki stołowe”

W październiku i listopadzie odbywał się  w naszej szkole Jesienny Turniej w „Piłkarzyki stołowe”. Rywalizacja obejmowała dwie kategorie wiekowe: młodszą: klasy IV i V oraz starszą: klasy VI i VII.Mecze trwały 2 x 5 minut. W strefie medalowej znalazły się po trzy drużyny wyłonione z eliminacji. System przewidywał w II etapie mecze „każdy z każdym”. Wyłoniono zwycięzców w każdej kategorii.

Kategoria 6-7:

I miejsce: Bartek Pisarek i Bartek Kowalczyk z kl. VII c

II miejsce: Tomek Głogowski i Olek Kwiatkowski z kl. VII a

III miejsce: Kuba Koper i Piotr Partyga z kl. VII a

Kategoria 4-5:

I miejsce: Marcin Kowalczyk i Adam Kapciak z kl. V b

II miejsce: Wojtek Kaca i Norbert Zagórski z kl. V c

III miejsce: Alan Jakubowski i Patryk Kartasiński z kl. V c

Zwycięzcy w każdej kategorii nagrodzeni zostali Pucharem Dyrektora Szkoły, ponadto wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnej edycji turnieju.

Organizator: Dariusz Chęć