Podium na Turnieju BRD

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jakub Szary, Dawid Czerwiński, Oskar Kosterna, Piotr Pytka pod opieką p. Aleksandry Kowal zajęła III miejsce w XIX Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego "Jesienny Rower" zorganizowanym przez MDK im. H. Stadnickiej, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji, WORD w Radomiu pod patronatem Prezesa AMD Auto Centrum Skoda w Radomiu. Uczniowie naszej szkoły najlepiej spośród 12 drużyn napisali test wiedzy z przepisów ruchu drogowego. Jakub Szary zdobył 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

GRATULACJE!