Search

Podium na Turnieju BRD

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jakub Szary, Dawid Czerwiński, Oskar Kosterna, Piotr Pytka pod opieką p. Aleksandry Kowal zajęła III miejsce w XIX Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego "Jesienny Rower" zorganizowanym przez MDK im. H. Stadnickiej, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji, WORD w Radomiu pod patronatem Prezesa AMD Auto Centrum Skoda w Radomiu. Uczniowie naszej szkoły najlepiej spośród 12 drużyn napisali test wiedzy z przepisów ruchu drogowego. Jakub Szary zdobył 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

GRATULACJE!

Additional information

Strona wykorzystuje pliki cookies. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies i sposobie blokowania ich, kliknij w ten link Ciasteczka (ang. cookies).

Zgadzam się na korzystanie cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information