Zakończenie obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych „Książka nas łączy”

31 października naszą szkołę odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 19. Maluchy zwiedziły bibliotekę, obejrzały wystawę książek  oraz  przedstawienie pt. „Rzepka”  Juliana Tuwima w wykonaniu  uczniów:  Rzepka- Sonia Przybyło 7 C, Dziadek- Szymon Jurczak 7 C, Babcia- Natalia Musiał 7 C, Wnuczek-  Adam Grzegorczyk 6 B, Mruczek- Natalia Słoniewska 6 C, Kicia- Karolina Zakrzewska 6 B, Kurka- Milena Brejtkop 6 B, GąskaWeronika Dalach 6 B, Bocian- Karolina Woźniak 5 B, Żabka- Patryk Kałwiński 6 B, Kawka- Mikołaj Główka 7 C, Narrator- Natalia Fałek 7 C. Po przedstawieniu były zagadki, na które dzieci chętnie odpowiadały. Na zakończenie spotkania przedszkolaki dostały  naklejki – Rzepki oraz słodkie upominki. Powiedziały, że jeszcze nas odwiedzą. Zapraszamy!

Organizatorzy: Renata Kowal, Joanna Moroz, Monika Stępniewska.