Search

Ślubowanie klas 1

W środę tj. 18 października b. r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. O godzinie 17.00 do sali gimnastycznej wkroczyły w  pełnej gali wszystkie klasy pierwsze.

 

Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej Ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Dzieci  ślubowały na sztandar szkoły. Następnie  ślubowali rodzice pierwszoklasistów. Na prośbę Rodziców Dyrekcja Szkoły dokonała aktu pasowania na uczniów naszej szkoły.  Później delegacja klas I klas I złożyła kwiaty  pod  Patronem Szkoły.

Na zakończenie uczniowie klas I otrzymali legitymacje szkolne, tarcze i pamiątkowe dyplomy, nie zabrakło  również słodkiego poczęstunku.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami naszej szkoły i życzymy Wam wielu wspaniałych przygód z nauką! Powodzenia!

Dorota Banaszek

Additional information