Search

XV RADOMSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

W naszej szkole w dniach 3-12 grudnia 2018 roku w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży odbywały się Mistrzostwa Radomia w Piłce Nożnej Halowej Chłopców. Na obiektach naszej placówki gościliśmy 25 szkół. W zdrowej, sportowej, przyjaznej atmosferze odbyło się wiele wspaniałych spotkań, zakończonych pięknymi bramkami. Mistrzowski tytuł w tym roku wywalczyła PSP nr 9.  Nasza drużyna zakończyła zawody na wysokim czwartym miejscu. Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Kalbarczyk, Dawid Rokiciński, Emil Bzducha, Patryk Gocel, Patryk Szymczak, Mikołaj Boczek, Filip Kozłowski, Antek Łyżwiński, Filip Brzeski, trener Tomasz Szymczak.
 
Dziękuję bardzo za wsparcie i pomoc w organizacji tej niezwykle udanej imprezy sportowej: Dyrekcji naszej szkoły, moim koleżankom i kolegom: Anecie Wątorskiej, Edycie Jędryszek, Kamilowi Pietralskiemu. Serdeczne podziękowania składamy Pani Ewie Puton-Cukiernia Janda za ufundowanie słodkości dla naszych gości.
 
Organizator: Tomasz Szymczak

LIST DO RODZICÓW W SPRAWIE CZYTANIA

Bez względu na to, ile masz zajęć, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swego dziecka, oprócz okazywania mu miłości przez przytulanie, jest codzienne głośne czytanie oraz radykalne ograniczenie telewizji.

 Jim Trelease

Szanowni Państwo,

Nasza szkoła przystąpiła do realizacji ,,Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Głównym celem podjętych przez nauczycieli działań jest podniesienie poziomu aktywności czytelniczej uczniów oraz rozbudzanie zainteresowań czytelniczych.

Czytaj więcej...

Świetlicowe Andrzejki

Podtrzymując tradycje i zwyczaje andrzejkowe 30 listopada 2018r. w świetlicy szkolnej odbyły się ANDRZEJKI dla całej społeczności uczniowskiej. Wiele uśmiechu i radości dostarczyły dzieciom wróżby  przygotowane przez uczniów z wolontariatu szkolnego. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, jakie imię będzie nosić przyszła sympatia, kto będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Uczestnicy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a wróżba zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

Wychowawcy świetlicy

Zimowe warsztaty

W poniedziałek 26 listopada odbyły się „zimowe warsztaty” w klasie I a. Rodzice i dzieci wspólnie przystrajali gałązki zimowymi barwami  i bajkowymi postaciami. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością. Drzewka posłużą do dekoracji szkoły w ramach wspólnego projektu „Zima”.

Dziękuję za przybycie i mile spędzony czas.

Elżbieta Bińkowska

Biblioteczna "Barbarka"

4 grudnia to Barbórka. Z tej okazji w bibliotece szkolnej dla wszystkich Baś i nie tylko wypożyczane były książki Barbary Kosmowskiej „Samotni.pl, „Sezon na zielone kasztany”, ”Dziewczynka z parku”, kolorowy szalik”, Barbary Gawryluk „Mali bohaterowie” i innych. Dla najmłodszych proponowano książki z serii „Basia i …”.

Renata Kowal, Beata Rojek

Podkategorie

Additional information