Search

JADŁOSPIS - luty

JADŁOSPIS OD  11.02.  -  22.02.2019 r.

Czytaj więcej...

Podziękowanie od Fundacji "Dr Clown"

Pacjenci Szpitala Praskiego dostali kartki z życzeniami w ramach akcji "Wszystkiego dobrego dla chorego". Na twarzach pacjentów zagościł uśmiech a w sercach dobra energia i siła do dalszej walki z chorobą.

Serdecznie dziękujemy za otrzymane życzenia w szczególności uczniom z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Hansa Christiana Andersena w Radomiu oraz uczniom Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tony Halika w Warszawie.

MISTRZOSTWA W GRACH I ZABAWACH KLAS I – III

W dniu 24 stycznia 2019 roku w hali sportowej odbyły się mistrzostwa szkoły w GRACH I ZABAWACH klas I – III. Tej niezwykle udanej imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera fair – play, ducha sportowego i głośnego, radosnego aplauzu uczestników i kibiców. Rywalizacja we wszystkich sportowych konkurencjach była niezwykle zacięta i pasjonująca! O zwycięstwie decydowały centymetry, sekundy, pojedyncze rzuty, skoki! Wszyscy uczestnicy tej znakomitej imprezy sportowej zostali zwycięzcami, bo spędzili czas z pożytkiem dla zdrowia! Każda z drużyn została uhonorowana pamiątkowym dyplomem, a każdy z małych sportowców otrzymał słodki upominek.

Czytaj więcej...

Warsztaty walentynkowe

Uczennice kl. 5a z koła przyjaciół książki od kilku dni przygotowywały w bibliotece książki walentynki, które będzie można wypożyczyć 14 lutego w ramach akcji "Randka w ciemno z książką".

W walentynkowy czwartek zapraszamy do biblioteki!

R. Kowal, B. Rojek

Sukces akcji „Randka w ciemno z książką”

14 lutego biblioteka szkolna przeprowadziła akcję „Randka w ciemno z książką”. Tego dnia uczniowie wypożyczali wybrane książki-niespodzianki - nowości zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Opakowane książki z serduszkiem stanowiły zagadkę dotyczącą autora i tytułu książki. Niecierpliwi rozpakowywali książki-walentynki już w bibliotece. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wypożyczono 90 woluminów.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Nauczyciele bibliotekarze

Podkategorie

Additional information