Search

Nauczyciele szkoły

Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

 

Harmonogram dyżurów pedagogicznych

lp Imię i nazwisko dzień godzina
1 Dorota Banaszek Wtorek 10.45-11.30
2 Piotr Bąbolewski Czwartek 10.45-11.30
3 Elżbieta Bińkowska Wtorek 9.50-10.35
4 Dariusz Chęć Poniedziałek 11.40-12.25
5 Renata Chlibiuk Wtorek 9.50-10.35
6 Anna Dolega Czwartek 8.55-9.40
7 Monika Figura Wtorek 10.45-11.30
8 Joanna Gajda Wtorek 11.40-12.25
9 Karolina Gołębiowska Wtorek 11.40-12.25
10 Beata Gorzelak Wtorek 8.55-9.40
11 Ilona Górniewska Wtorek 10.45-11.30
12 Edyta Gutkowska Piątek 9.50-10.35
13 Agnieszka Janas Czwartek 8.55-9.40
14 Renata Janikowska Wtorek 10.45-11.30
15 Robert Kaca Poniedziałek 11.40-12.25
16 Anna Kaczmarczyk Wtorek 10.45-11.30
17 Katarzyna Kosmala Środa 11.40-12.25
18 Aleksandra Kowal Czwartek 11.40-12.25
19 Edyta Kutera Czwartek 9.50-10.35
20 Ewa Kozieł Środa 11.40-12.25
21 Alicja Kościowska Czwartek 8.55-9.40
22 Katarzyna Łyczak Wtorek 11.40-12.25
23 Anna Mąkosa Poniedziałek 10.45-11.30
24 Józefina Młynarska Środa 12.45-13.30
25 Mariola Piechurska Czwartek 9.50-10.35
26 Kamil Pietralski Czwartek 12.45-13.30
27 Bernadeta Rudnicka Środa 8.55-9.40
28 Sława Sowa Środa 10.45-11.30
29 Patrycja  Stanik-Mosiołek Czwartek 9.50-10.35
30 Małgorzata Szust Piątek 10.45-11.30
31 Tomasz Szymczak Wtorek 8.55-9.40
32 Agnieszka Sikorska-Szostak Czwartek 10.45-11.30
33 Barbara Ryters Czwartek 10.45-11.30
34 Andrzej Szczepanek Środa 10.45-11.30
35 Irmina Weychan Środa 9.50-10.35

 

Pedagog

mgr Zofia Nowak

Psycholog

mgr Katarzyna Janicka

Logopeda

mgr Anna Kaczmarczyk

Oddział przedszkolny

mgr Dorota Krupińska

Nauczanie początkowe

mgr Ewa Smardz

mgr Dorota Banaszek

mgr Elżbieta Bińkowska

mgr Anna Dolega

mgr Joanna Gajda

mgr Ewa Kozieł

mgr Beata Mosionek/mgr Ilona Górniewska

mgr Mariola Piechurska

mgr Małgorzata Szust

mgr Małgorzata Wrzesień/mgr Karolina Gołębiowska

Język polski

mgr Monika Figura

mgr Renata Janikowska

mgr Bernadeta Rudnicka

mgr Sława Sowa

Matematyka

mgr Renata Chlibiuk

mgr Alicja Kościowska (nauczyciel PG 10)

mgr Marek Sternalski

mgr Agnieszka Sikorska-Szostak

Przyroda

mgr Józefina Młynarska

mgr Andrzej Szczepanek

Historia

mgr Robert Kaca

Język angielski

mgr Edyta Kutera

mgr Katarzyna Łyczak

mgr Anna Mąkosa

mgr Irmina Weychan

Język niemiecki

mgr Agnieszka Janas (nauczyciel PG 2)

Informatyka

mgr Dariusz Chęć

mgr Beata Gorzelak (nauczyciel PG 11)

Geografia

mgr Józefina Młynarska

Biologia

mgr Andrzej Szczepanek

Fizyka

mgr Dariusz Chęć

Chemia

mgr Patrycja Stanik - Mosiołek

Technika

mgr Aleksandra Kowal

Plastyka

mgr Aleksandra Kowal

Muzyka

mgr Piotr Bąbolewski 

Wychowanie fizyczne

 mgr Kamil Pietralski

mgr Barbara Ryters

mgr Tomasz Szymczak

mgr Aneta Wątorska

Religia

ks. mgr Michał Szeląg

mgr Edyta Gutkowska

mgr Katarzyna Kosmala

Etyka

mgr Robert Kaca

Biblioteka

mgr Renata Kowal

mgr Joanna Moroz (nauczyciel PG 5)

mgr Monika Stępniewska (nauczyciel ZSO 7)

Świetlica

mgr Ewa Gut/ mgr Edyta Jędryszek

mgr Mirosława Półbratek

mgr Marzena Skórnicka/ mgr Patrycja Nogalska

mgr Anna Tomaszewska

mgr Aneta Wątorska

mgr Małgorzata Zagrodnik

 

 

 

 

Additional information

Strona wykorzystuje pliki cookies. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies i sposobie blokowania ich, kliknij w ten link Ciasteczka (ang. cookies).

Zgadzam się na korzystanie cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information