Holidays - lekcja międzyprzedmiotowa

Wakacje tuż, tuż. Aby umilić uczniom ostatnie dni szkoły, zorganizowana została międzyprzedmiotowa lekcja otwarta polsko-angielska. Tematem jej były wakacje. Uczniowie robilii ćwiczenia interaktywne m.in. za pomocą aplikacji kahoot i learningapps, rozwiązywali krzyżówkę łączącą dwa języki, a do otrzymanego hasła układali krótkie wierszyki. Układali także puzzle oraz oglądali przedstawienie "I Love Summer", przygotowane przez uczniów z Językowego Kółka Teatralnego.  Lekcja wprowadziła wszystkich w wakacyjne nastroje.

K. Łyczak

R. Janikowska