Międzyszkolny konkurs "Teddy"

5 kwietnia 2018 r w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3, odbył się coroczny konkurs z języka angielskiego "Teddy". Wzięli w nim udział uczniowie z naszej szkoły: Iga Sasin, Olga Mazur z klasy 3b oraz Janek Pietralski z klasy 3d.

Eliminacje międzyszkolne składały się z  części pisemnej (test obrazkowo - wyrazowy).

Celem konkursu było propagowanie języka angielskiego i zachęcanie uczniów do poszerzania wiedzy.

Do Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego "Teddy", który odbędzie się  w środę 25 kwietnia 2018 r. o godzinie 10.00 w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu ul. Kościuszki 5    zakwalifikowały się następujące osoby:

Iga Sasin

Jan Pietralski

III etap – finał – Regionalny Konkurs Języka Angielskiego składa się z części pisemnej (test) oraz części ustnej (rozmowa na podstawie obrazka).

Finalistom gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie!!!

E. Kutera