Program Insta.Ling

W tym roku szkolnym od października ponownie ruszył w naszej szkole program Insta.Ling, w którym biorą udział uczniowie klas 4-7 wraz z nauczycielami języka angielskiego oraz języka niemieckiego.

Insta.Ling jest aplikacją do nauki słówek z zakresu języka obcego.  Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału,  a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu.  Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia  i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia.  Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Dużą zaletą platformy Insta.Ling jest to, że uczniowie wykonują zadania przy użyciu komputerów, tabletów lub telefonów komórkowych. Dzięki temu mogą uczyć się nowych słówek nie tylko w szkole czy w domu, ale także w podróży, na podwórku lub w jakimkolwiek innym miejscu. Wystarczy, że zalogują się na swoje konta i poświęcą kilka minut dziennie na zrobienie quizu. Dzięki temu uczą się też systematyczności i odpowiedzialności za swoją naukę. KLIK

Więcej informacji na temat aplikacji na stronie instaling.pl.