Europejski Dzień Języków 2017

Już po raz drugi w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Języków. Tym razem zadaniem uczniów było przygotowanie filmików lub prezentacji multimedialnych na temat: "Dlaczego warto i w jaki sposób można uczyć się języków obcych". Najciekawsze prace zostały zaprezentowane podczas apelu zorganizowanego z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków. Możecie je również obejrzeć tutaj:

film 1 - Kacper Jagiełło, Szymon Jurczak - klasa 7c

film 2 - Milena Brejtkop, Martyna Puton, Adam Grzegorczyk - klasa 6b

prezentacja 1 - Julia Szczepanek - klasa 7c

prezentacja 2 - Oliwia Gołosz - klasa 7a

prezentacja 3 - Wiktoria Kowalik - klasa 6b

Uczniowie wzięli także udział w interaktywnym quizie sprawdzającym ich wiedzę na temat języków. Odpowiadali oni na pytania logując się ze swoich telefonów do programu Kahoot. Quiz wywołał wiele emocji. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili, a zwycięzcy quizu otrzymali nagrody.  KLIK