Let's read in English! - Czytajmy po angielsku!

W ramach projektu "Czytelnicze Domino" uczniowie czytali na lekcjach fragmenty książek w języku angielskim. Wysłuchali oni, między innymi, legendy o Robin Hoodzie, Królu Arturze, Bazyliszku czy potworze z Loch Ness, oraz innych opowiadań z książeczki "Nauka czytania po angielsku". Chętni uczniowie wzięli następnie udział w ogólnopolskim konkursie "Let's Read!", sprawdzającym co zapamiętali z przeczytanych historii.

Uczniowie wykonali również kolaże w języku angielskim na temat "Dlaczego warto czytać książki?"

K. Łyczak

A. Mąkosa