Z życia szkolnej redakcji

Uczniowie z koła dziennikarskiego przygotowują materiały do pierwszego w tym roku szkolnym numeru "Redaktorka" - piszą artykuły, recenzje książek, sprawozdania ze szkolnych wydarzeń, tworzą kalendarium, wymyślają krzyżówki, quizy, zbierają szkolny humor. Poszerzają swoją wiedzę dziennikarską. Poznają sylwetki dziennikarzy, gatunki dziennikarskie. Robią przegląd szkolnych gazetek.

Na jednym ze spotkań koła sprawdzali swoją wiedzę czytelniczo-medialną. Najlepiej wypadli: Maja Fierzbik z kl. VI d i Antoni Krzyżanowski z kl. V c.

Uczennice z kl. VI d Maja Fierzbik i Julia Kucharska przygotowały prezentacje multimedialne o Julianie Tuwimie z racji, że rok 2013 jest rokiem tego pisarza.