Search

Lista dzieci zakwalifikowanych do świetlicy szkolnej na rok 2021/2022

Lista osób zakwalifikowanych do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/22

 

  1. Amroży Lena
  2. Bałękowska Amelia
  3. Bałękowski Antoni
  4. Banaszkiewicz Piotr
  5. Borowska Zofia
  6. Borowska Zuzanna
  7. Chłopicki Korneliusz
  8. Cieślak Piotr
  9. Ciszewski Jan
  10. Ciszewski Karol
  11. Czajka Szymon
  12. Czerwińska Oliwia
  13. Czerwiński Bartłomiej
  14. Czerwiński Kacper
  15. Czerwiński Wojciech
  16. Ćwintal Aleksandra
  17. Ćwintal Julia
  18. Deja Alan
  19. Derleta Adam
  20. Długosz Antoni
  21.  Dubil Maciej
  22. Dwojak Antoni
  23. Dwojak Jan
  24. Frączek Franciszek
  25. Gajda Jakub
  26. Garbarczyk Lena
  27. Gawor Maria
  28. Gębczyk Wiktoria
  29. Gietler Mikołaj
  30. Glińska Joanna
  31. Głogowska Łucja
  32. Jabłoński Szymon
  33. Janas Bartosz
  34. Jędraszek Mateusz
  35. Kaca Alicja
  36. Kamińska Joanna
  37. Kania Julia
  38. Kępka Natalia
  39. Klimek Aleksandra
  40. Kłosowska Amelia
  41. Kosiec Marcel
  42. Kosmala Mikołaj
  43. Kowalczyk Adam
  44. Kowalczyk Aleksander
  45. Królikowska Amelia
  46. Królikowski Filip
  47. Kruk Kacper
  48. Krupiński Dawid
  49. Kulik Kamil
  50. Kupidura Oliwia
  51. Kupiec Liliana
  52. Kurys Dawid
  53. Kwaczyńska Hanna
  54. Kwaczyński Alan
  55. Kwaśniewski Olgierd
  56. Lesiak Alan
  57. Lipiec Kacper
  58. Masiarz Nadia
  59. Matusik Szymon
  60. Michalska Julia
  61. Michalska Maja
  62. Molendowska Ewa
  63. Mortka Filip
  64. Mortka Natalia
  65. Murawska Maja
  66. Murawska Nikola
  67. Musz Hanna
  68. Myśliwiec Iga
  69. Nogaj Lena
  70. Nowak Dominika
  71. Nowak Joanna
  72. Nowińska Aniela
  73. Nowińska Hanna
  74. Pałka Igor
  75. Papuć Antoni
  76. Pawlak Amelia
  77. Pawlak Julia
  78. Pawłowski Piotr
  79. Piotrowska Iga
  80. Poński Dominik
  81. Poński Szymon
  82. Rozwadowska Zuzanna
  83. Siwak Tomasz
  84. Smołuch Szymon
  85. Staniak Stanisław
  86. Stępień Mikołaj
  87. Suchodolska Maja
  88. Suchodolska Nikola
  89. Sulik Jakub
  90. Sulik Marceli
  91. Szczepanek Piotr
  92. Szczepaniak Filip
  93. Tokarska Amelia
  94. Wesołowska Julia
  95. Wichnera Ignacy
  96. Wichnera Oliwia
  97. Wielocha Jakub
  98. Wójcik Adam
  99. Wujcik Blanka
  100. Zagożdżon Jakub
  101. Zagórski Jan
  102. Zakrzewski Jan
  103. Zalewska Weronika
  104. Zarębska Gabriela
  105. Znamierowski Bartosz
  106. Żak Iwo

 

 

Lista rezerwowa

  1. Stani Maja
  2. Wojtalik Korneliusz
  3. Wojtalik Nikodem

 

Additional information