Nie przestajemy pomagać

Nie wyrzucamy plastikowych nakrętek. Klasa 7e zorganizowała klasową zbiórkę nakrętek. 10 lutego 2021 delegacja klasy ( Weronika Wielocha, Jakub Majcher, Oliwia Walczak), rodzice ( p .M. Wielocha, p. R. Majcher) i wychowawczyni zawieźli  mnóstwo zebranych nakrętek do Galerii Słonecznej i wrzucili je do kosza w kształcie serca. Zebrane nakrętki  są sprzedawane firmie recyklingowej a uzyskane w ten sposób pieniądze przekazywane są na leczenie, rehabilitację lub sprzęt specjalistyczny dla potrzebujących. Taka akcja charytatywna na rzecz chorych dzieci jest jednocześnie akcją ekologiczną.

Nie zapominamy też o zwierzętach. Zorganizowaliśmy również zbiórkę karmy dla zwierząt. Włączyliśmy się do akcji zbiórki darów, organizowanej przez Urząd Miejski w Radomiu na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. 15.02.2021 dostarczyliśmy do Urzędu Miejskiego pokaźną ilość karmy, makaronu, kaszy, ryżu. Uczniowie i ich rodzice kolejny raz pokazali swoje wielkie serca.

wychowawczyni klasy 7e –Alicja Kościowska