„Żyj zdrowo i bezpiecznie ”- projekt edukacyjny

Dnia 3 lutego 2021 r. odbyło się spotkanie uczniów klasy Ib z pielęgniarką szkolną Panią Beatą. Wizyta pielęgniarki miała związek z realizowanym w klasie projektem edukacyjnym „Żyj zdrowo i bezpiecznie”. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej na temat sposobów dbania o zdrowie i higienę. Uczniowie otrzymali wiele cennych wskazówek dotyczących zasad zdrowego odżywiania. Pani Beata przypomniała o tym, jak ważne jest jedzenie pierwszego śniadania, owoców i warzyw. Mówiła również o tym, jak istotny jest ruch i przebywanie na świeżym powietrzu dla każdego człowieka. Pani pielęgniarka podkreśliła olbrzymie znaczenie jakie dla zdrowia ma pełnowartościowy posiłek, picie odpowiednio dużej ilości wody oraz spożywanie owoców i warzyw.

Bardzo dziękujemy Pani Beacie za ciekawą prelekcję i przydatne wskazówki dotyczące zasad zdrowego stylu życia.

Wychowawca klasy: Dorota Banaszek