Wizyta w Niemczech

Na przełomie lutego i marca w Hemer w Niemczech odbyła się pierwsza wymiana uczniów ze szkół partnerskich podczas której uczniowie wraz z nauczycielami zwiedzali szkołę, brali udział w zajęciach, pracowali nad zadaniami wynikającymi z harmonogramu oraz poznawali tradycje i kulturę naszych zachodnich sąsiadów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6a: Martyna Bilińska, Kacper Kawałek i Patryk Mazur. Podczas tej wizyty uczniowie przebywali u rodzin uczniów ze szkoły w Hemer.