Search

Zaprojektowanie logo projektu

Pierwszym zadaniem było zaprojektowanie logo projektu. W tym celu odbył się konkurs plastyczny wśród uczniów klas 4 -7. Wyłoniono trzy najciekawsze prace, które przesłano do szkoły  w Portugalii. Następnie wszyscy uczniowie głosowali online na  15 anonimowych projektów (3 z każdej szkoły). Po zliczeniu głosów wyłoniono logo projektu. Zwyciężyło logo z Portugalii. Praca naszej uczennicy z klasy 6b Roksany Chodakowskiej zdobyła 2 miejsce. Gratulujemy!

Prezentacje nauczycieli

W celu lepszego poznania się każda ze szkół partnerskich stworzyła prezentację nauczycieli zaangażowanych w projekt.
Oto nasza propozycja KLIK

Konkurs na najciekawsze logo projektu

 

Jednym z pierwszych zadań projektu 'A healthy dose of Social Media' było stworzenie jego logo. Spośród kilkunastu nadesłanych prac naszych uczniów wybrano trzy, które przeszły do następnego etapu - tym razem międzynarodowego. Były to loga Roksany Chodakowskiej kl 6b, Tomasza Głogowskiego kl 7a i Oliwii Gołosz kl 7a.
 
W poniższej prezentacji przedstawiamy prace zwycięzców naszej szkoły i gratulujemy.
 
 

Strona Internetowa projektu

Na potrzeby projektu stworzono stronę internetową, za którą odpowiedzialna jest szkoła w Portugalii. Znajdziemy tam nie tylko opis projektu, sukcesywnie zamieszczane zrealizowane zadania ale również relacje z wizyt partnerskich. Zachęcamy do zapoznania się z nią pod:

Ankieta

Uczniowie wszystkich szkół partnerskich mieli za zadanie przeprowadzić ankietę w formie wywiadu na temat Mediów Społecznościowych. W ten sposób możemy dowiedzieć się z których mediów najczęściej i najchętniej korzystają nasi zagraniczni koledzy, jak dużo czasu  i na co poświęcają będąc w sieci, czy mają jakiekolwiek ograniczenia czasowe i czy wiedzą jakie ryzyko niesie za sobą korzystanie z Mediów Społecznościowych. Aby zapoznać się z ich wypowiedziami zachęcamy do skorzystania ze strony naszego projektu:)
A oto jak odpowiadali nasi uczniowie:

Additional information